בגדי הריון והנקה

בגדי הריון  – הנוחות שבשימוש ובקניה

אחת התקופות המרגשות ביותר בחיים היא תקופת ההריון ותקופת ההורות הראשונית. תקופה זו מלאה בתחושה של התחדשות.יחד עם זאת, זוהי גם תקופה של פרידה מהמוכר, בין אם מדובר בהריון ראשון או חוזר.ישנה פרידה מהרכב משפחתי מסויים, מסדר יום מסוים וממבנה הגוף המוכר. כל זאת לטובת הרכב משפחתי, סדר יום ומבנה גוף שונה. בתקופת התחדשות זו, מומלץ לעשות עם חידוש מלתחת הבגדים ורכישה מתוך חנות בגדי הריון, שיהיו נוחים ונשיים שיגרמו לך להנות להסתכל במראה. במידה ויש קושי להגיע לחנות, ניתן לרכוש בגדי הריון באינטרנט.

למה לקנות בגדי הריון?

כאשר מבנה הגוף משתנה, אצל חלק מהנשים כבר בחודש השלישי להריון, רוב הבגדים כבר לא מתאימים: המכנסיים כבר לא נסגרים, כך גם החצאיות והחולצות פשוט נראות קצרות מדי פתאום. הסיבה לכך היא, שהאגן מתחיל להתרחב כדי להכיל את הרחם הגדל במהירות. נשים, אשר לובשות בגדים הלוחצים על הבטן, סובלות מכאבים בבטן התחתונה. הלחץ על הבטן, בעיקר בשלבי ההריון הראשונים, אינו משפיע על העובר, אך הוא בהחלט מכביד על האשה.

הייחודיות של בגדי הריון

בגדי הריון, לעומת בגדים שאינם יעודיים לתקופת ההריון, הם בגדים בעלי הגזרה הרגילה שלך כאשר אם מדובר במכנס או חצאית, איזור הבטן יהיה עם חלק נפרד ובו אחוזים גבוהים יחסית של לייקרה. במקרה של חולצה, החולצה כולה תהיה עם אחוז גבוה יחסית של לייקרה. כמובן, ישנם הבדלים בין עיצובי הבגדים. הסיבה למינון הגבוה של הלייקרה היא, שהלייקרה היא מאוד אלסטית וכך תוכלי להשתמש בבגד בזמן ההריון ועוד הרבה אחריו והבגד תמיד יחמיא לך.

איך לבחור בגדי הריון?

בעת בחירת בגדי הריון יש לשים לב לנוחות ולטעם האישי בעיצוב. כמובן, גם האיכות מהווה חלק חשוב בבחירת בגדי הריון. בבחירת בגדי הריון, חשוב לרכוש בגדים המוגדרים כבגדי הריון ולא רק לפי "מראה אלסטי" על מנת שהבגד יוכל ללוות אותך לאורך כל התקופה. בעת רכישת בגדי הריון באינטרנט, תוכלי לרכוש לפי מידתך הרגילה. הבגד כבר יתרחב מעצמו.